zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

AS SERWIS BANASZAK

Nakło Nad Notecią

Pocztowa 22
Nakło Nad Notecią, województwo kujawsko-pomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: akcesoria


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

5% rabatu od wartości zakupów z wyłączeniem serwisu oraz produktów objętych inną promocją. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

AS SERWIS BANASZAK

Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Oferujemy bardzo szeroki asortyment usług i towarów. Na terenie firmy istnieją dwa sklepy: motoryzacyjny, oferujący części i akcesoria samochodowe do wszystkich marek oraz motocyklowy - sprzedaż motocykli i skuterów JUNAK, oferujący części do motocykli, skuterów i quadów, odzież motocyklową, kaski i wszystkie pozostałe akcesoria. Firma AD SERWIS BANASZAK prowadzi również dwa serwisy: samochodowy (naprawy bieżące, elektryka samochodowa, komputerowe ustawianie geometrii kół, serwis i naprawy klimatyzacji) i motocyklowy (naprawy motocykli, skuterów i quadów).

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu