zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

ARS-MEBLE

Goleniów

Maszewska 11
Goleniów, województwo zachodniopomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

ARS MEBLE jest firmą rodzinną o ugruntowanej pozycji na rynku. Istniejemy od 1996r. W ofercie sprzedażowej mamy meble od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Jesteśmy w trakcie uruchamiania naszego pierwszego sklepu internetowego, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Doświadczenie, Jakość, Cena. To nie jest pusty slogan. O meblach wiemy jeśli nie wszystko to na pewno wiele. Selekcjonujemy więc produkty w taki sposób aby zapewnić najlepszy stosunek jakości do ceny. Zakupione u nas meble zawsze warte są kwoty za którą zostały wystawione.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu