zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

POL-PAPIER

Częstochowa

Giuseppe Garibaldiego 10/12
Częstochowa, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

10% zniżki od dokonanych zakupów towarów i usług na kwotę minimum 100 zł. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA

POL-PAPIER
POL-PAPIER

Firma Handlowa Pol-Papier jest nowoczesnym sklepem z szeroką ofertą artykułów papierniczych i biurowych. Dodatkowo świadczymy również usługi z zakresu: cięcia papieru i kartonów, perforacji papieru, bindowania, laminowania i oprawy książek, druku niskonakładowego, przewijania folii typu stretch, projektowania i wydruku kartek ozdobnych, okolicznościowych, zaproszeń, itd.
Oferujemy Państwu kompleksowy wybór artykułów z zakresu: artykułów do pisania i korygowania, zeszytów i bloków, etykiet i znaków, akcesoriów biurowych, papieru w różnych formatach (w tym największy wybór papierów do wizytówek i zaproszeń), kopert i akcesoriów do wysyłek, maszyn biurowych i szkolnych i materiałów eksploatacyjnych do nich (jak np. tonery), akcesoriów komputerowych.
Dla Państwa zrealizujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie i sprowadzimy każdy towar!

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu