zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Dwa Światy food & wine

Białystok

Lipowa 12
Białystok, województwo podlaskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Corporate, MC Gold, VISA Business, VISA Business Electron, VISA Electron, VISA Gold, VISA Silver, VISA 1Konto, Visa Standard, MC Silver

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska S.A.

Dwa Światy food & wine

W samym sercu Białegostoku, przy ulicy Lipowej powstało miejsce - Dwa Światy food & wine - gdzie autorskie przekąski i dania kuchni kontynentalnej oraz bogaty wachlarz win z Nowego i Starego świata zaspokoją każdego kto ceni harmonię smaku. Po za stałą kartą menu, od poniedziałku do piątku serwujemy ciepłe śniadania z pyszną kawą parzoną w systemie przelewowym oraz smacznie skomponowane zestawy lunchowe. Wszechobecne półki z winem i ocieplone zielenią wnętrze naszej restauracji w połączeniu z przesympatyczną obsługą doceni nie jeden gość. Dużym atutem jest odrębna sala kameralna, w której może zostać zorganizowane przyjęcie rodzinne, spotkanie z przyjaciółmi lub szkolenie biznesowe. Lubisz wino, lubisz zwiedzać kulinarnie świat - zapraszamy w podróż po smakach.

 

Lokalizacja:

ul. Lipowa 12, 15-427 Białystok

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu