zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

LABORATORIUM SMAKU

Rybnik

Stalowa 11
Rybnik, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Master Card SILVER, MC Gold, VISA Business, VISA Business Electron, VISA Electron, VISA Gold, VISA Silver, MC RTV EURO AGD

Szczegóły oferty:

5% rabatu na złożone zamówienie.

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

LABORATORIUM SMAKU

Restauracja Laboratorium Smaku znajduje się w zabytkowym budynku należącym niegdyś do Cystersów, znajdującym się w dzielnicy Rybnika- Stodoły,  umiejscowiona jest w pobliżu Zalewu Rybnickiego, w sąsiedztwie Stadniny Koni oraz na trasie kilku szlaków rowerowych. Wystrój restauracji utrzymany jest w ciepłym klimacie z drewnianymi stołami i ławami, które są w stanie pomieścić 56 gości. Inne elementy dekoracyjne zmieniają się wraz z porą roku, czy z nadchodzącymi świętami. W centralnej części sali znajduje się kamienny kominek, który zimą dodaje naszej restauracji swoistego uroku. W pięknym otoczeniu natury możecie Państwo skosztować wyśmienitej kuchni. Proponujemy zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, ale nie stronimy od nowinek ze świata. 

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu