zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

RehaEsstetica

Czerwionka-Leszczyny

Kochanowskiego 30
Czerwionka-Leszczyny, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

5% rabatu przy zakupach powyżej 70 zł. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

RehaEsstetica

RehaEsstetica to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym na powierzchni 1000m2 skupiliśmy pełen wachlarz usług. Naszym zadaniem jest odmładzanie, odchudzanie, modelowanie sylwetki, szlifowanie urody, regeneracja zdrowia oraz pomoc w odzyskaniu spokoju wewnętrznego. Nasze Centrum powstało z myślą o osobach marzących o chwilach relaksu i zapomnienia o ciągłym pośpiechu, chcących zadbać o piękny wygląd. RehaEsstetica Day SPA jest oazą dla ciała, umysłu i ducha gdzie można odzyskać siły do osiągania kolejnych sukcesów. Podążając za doskonałymi rozwiązaniami oferujemy naszym Klientom najnowsze światowe technologie: endermologię, mezoterapię bezigłową, mikrodermabrazję diamentową, ultradźwięki oraz laser IPL.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu