zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VITA

Częstochowa

Kisielewskiego 94a
Częstochowa, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Leczenie i profilaktyka oraz zakup karmy i diety.


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

5% rabatu na leczenie i profilaktykę oraz na zakup karmy i diety. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VITA
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VITA

Przychodnia Weterynaryjna VITA jest pierwszą prywatnie założoną placówką tego typu w Częstochowie. Zdobyte doświadczenie, ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i przyjazna atmosfera przekładają się na wysoki poziom i szeroki zakres oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się leczeniem, zabiegami, operacjami psów, kotów, zwierząt futerkowych, egzotycznych, gryzoni, gołębi i innych gatunków ptaków. Prowadzimy szeroki zakres usług m.in. szczepienia przeciw chorobom zakaźnym oraz wściekliźnie, odrobaczanie, prewencja ektopasożytów jak: pchły i kleszcze, antykoncepcja, zabiegi pielęgnacyjne, profil geriatryczny, zapobieganie otyłości, dietetyka. Oferujemy szeroki zakres karm dietetycznych i bytowych renomowanych firm m.in. Royal Canin, Hill’s jak też indywidualne komponowanie diet domowych, porady w zakresie korekcji nieprawidłowego zachowania , feromonoterapia i terapia stresu.Współpracujemy w wieloma hodowcami psów i kotów, szkołami tresury zwierząt jak również wybitnymi ośrodkami i specjalistami z dziedziny weterynarii. Chętnie udzielamy też porad z zakresu utrzymania, hodowli i pielęgnacji zwierzaków domowych. Współpracujemy również z laboratoriami w Polsce jak i za granicą umożliwiając wykonywanie np. testów genetycznych.W celu umówienia wizyty można się z nami kontaktować telefonicznie i drogą elektroniczną lub po prostu odwiedzając nas osobiście!.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu