zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Weco-Travel

Warszawa

Taśmowa 7
Warszawa, województwo mazowieckie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

50 %

dotyczy: Rabat na wszystkie opłaty manipulacyjne i transakcyjne.


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna i internetowa

odwiedź sklep online
zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

50% rabatu na wszystkie opłaty manipulacyjne i transakcyjne. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami

Weco-Travel

Weco-Travel Sp.zo.o. istnieje na rynku od 20tu lat. To wiarygodny partner biznesowy, którego osiągnięcia sprzedażowe dają mu mocną pozycje na rynku business travel. Jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i działającą na korzyść klientów. Połączenie wiedzy i doświadczenia biznesowego z wysoką etyka jest gwarancją profesjonalnej współpracy. Zaawansowane systemy technologiczne, doświadczeni konsultanci, innowacyjne rozwiązania pozwalają efektywnie zarządzać wydatkami na podróże i generować realne oszczędności. Klientom oferuje bilety lotnicze i kolejowe, hotele, wynajem samochodów oraz szyte na miarę wyjazdy motywujące dla grup.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu