zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Sokółka Okna i Drzwi

Kraków

Zakopiańska 56
Kraków, województwo małopolskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

15 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Sokółka Okna i Drzwi

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Jest firmą o kilkudziesięcioletniej tradycji - prowadzi produkcję od początku lat 70-tych. Dzięki doświadczeniu zyskanemu przez 40 lat działalności, Sokółka Okna i Drzwi S.A. jest w stanie zaoferować klientom produkty trafnie odpowiadające ich potrzebom. Poprzez wsparcie międzynarodowego koncernu Inwido AB zyskuje dostęp do najnowszych technologii i najlepszego wzornictwa. Firma posiada w swojej ofercie siedem linii innowacyjnych okien drewnianych i drewniano-aluminiowych, w których odnajdziemy nie tylko piękno, trwałość i funkcjonalność ale także dzięki energooszczędnym rozwiązaniom oszczędność na lata.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu