zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Polanglo

Tarnów

Bernardyńska 8
Tarnów, województwo małopolskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Polanglo

Księgarnie i hurtownie Polanglo istnieją na polskim rynku od 1991 roku. Oferta firmy obejmuje podręczniki kursowe, słowniki, podręczniki do gramatyki, pomoce dydaktyczne, multimedia, beletrystykę, gry, literaturę. Materiały edukacyjne dostosowane są do wszystkich poziomów zaawansowania oraz grup wiekowych. W sprzedaży dostępna jest pełna oferta wszystkich wydawnictw. Sieć hurtowni i księgarni oraz profesjonalnie przygotowani konsultanci regionalni służą wszystkim naszym klientom fachową pomocą i kompetentną radą, pomagając dobrać idealnie dopasowane pod względem ich unikalnych potrzeb podręczniki.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu