zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Platinum Palace

Poznań

Ogrodowa 17
Poznań, województwo wielkopolskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Rabat nie dotyczy napojów i alkoholi oraz imprez okolicznościowych.


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna i internetowa

odwiedź sklep online
zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

10% rabatu, z wyjątkiem napojów i alkoholi oraz imprez okolicznościowych. Rabat udzielany jest wyłącznie klientom nabywającym towary i/lub usługi bezpośrednio u Partnera (we wszystkich obiektach) oraz przez stronę www Partnera. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Platinum Palace

Platinum Palace to trzy obiekty hotelowe zlokalizowane w centrum Poznania i Wrocławia. Hotele oferują pełną gamę usług noclegowych, konferencyjnych oraz gastronomicznych. W 2012 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę przyznawaną przez międzynarodową organizację International Hotel Awards w kategorii Best Small Hotel In Poland. Fantastyczna kuchnia, która jest doceniana nie tylko przez gości hotelu ale także przez profesjonalistów, którzy w styczniu 2011 roku przyznali kucharzom Platinum Palace 1 miejsce w Kulinarnym Pucharze Polski. Platinum Palace to hotele unikatowe łączące w sobie ekskluzywność i serwis pięciogwiazdkowych obiektów z niepowtarzalną kameralną atmosferą.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu