zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Philipiak

Poznań

Kazimierza Wielkiego 5
Poznań, województwo wielkopolskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

14 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Philipiak

Grupa Philipiak Polska istnieje od 2001 roku i skupia kilka prestiżowych marek, m.in. Philipiak, Kallman, I Disegno i Linea Natura. Łączy je najwyższa jakość, ekskluzywny styl oraz dbałość o zdrowie. Naszym sztandarowym produktem są najwyższej jakości naczynia kuchenne ze stali szlachetnej marki Philipiak. W ofercie firmy znajdują się też m.in. zestawy eleganckich sztućców, gustowne komplety porcelany, nowoczesne noże ceramiczne i noże kute oraz naturalne kosmetyki. Jesteśmy jednym z liderów sprzedaży bezpośredniej w Polsce. Rozwinęliśmy też sieć salonów firmowych w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Lwowie Ambasadorem marki Philipiak jest słynny kucharz, osobowość telewizyjna i autor programów kulinarnych Karol Okrasa. Philipiak Polska jest inicjatorem i mecenasem cyklu spotkań charytatywnych pod nazwą Obiady Czwartkowe.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu