zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

PC DOC

Trzebinia

Ciężowicka 10
Trzebinia, województwo małopolskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

do 15 %

dotyczy: Usługi zdalnej pomocy oraz z dojazdem do klienta.


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Rabat 15% na usługi zdalnej pomocy, 5% na usługi z dojazdem do klienta. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

PC DOC

PCDOC jest największą w Polsce siecią serwisów IT z dojazdem do Klienta. Świadczymy usługi w ponad 180 miastach na terenie całego kraju. Naprawiamy wszelkie usterki komputerów, oprogramowania i sieci komputerowych. PCDOC jako pierwsza firma na polskim rynku uruchomiła platformę zdalnych napraw usterek komputerowych. W niektórych przypadkach osobista wizyta serwisanta nie jest konieczna. Wystarczy, że klient odwiedzi naszą witrynę i rozpocznie czat z konsultantem. PCDOCtor usunie usterkę zdalnie nie tracąc czasu na dojazd.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu