zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Klinika La Perla

Zakopane

Balzera 21D
Zakopane, województwo małopolskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Klinika La Perla

Klinika La Perla – Klinika Gwiazd to najnowocześniejsza w Polsce sieć Klinik, już 5 placówek, która oferuje pełen zakres usług Anti Aging, kosmetologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz SPA. Klinika La Perla wyznacza trendy w polskiej kosmetyce, medycynie estetycznej, kosmetyce Hi-Tech oraz SPA. Jest gwarancją tego co najnowocześniejsze i najbardziej ekskluzywne. Klinika La Perla to gwarancja najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej. W ofercie Kliniki znajduje się najskuteczniejszy sprzęt do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry oraz modelowania sylwetki. Klinika La Perla SPA to bogata propozycja zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących. Klinika La Perla współpracuje z najlepszymi, sprawdzonymi specjalistami i dostawcami na rynku.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu