zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Impresja

Bytom

M1 Bytom
Strzelców Bytomskich 96
Bytom, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Impresja

Świeży obrus, serwety, porcelanowa zastawa, kieliszki, sztućce, świeczniki i wazony... to nierozłączne elementy każdego stołu. Podobnie jak każdy z nas, każda najmniejsza filiżanka czy też porcelanowy talerzyk bez wątpienia posiadają swój własny styl oraz charakter. W takiej sytuacji wybór zastawy naszego stołu staje się wyborem ważnym i bardzo osobistym. Porcelana, szkło, sztućce to nasza pasja. Poświęcamy im każdą chwilę. Dlatego też w każdym Salonie Impresja prezentujmy starannie wybrane produkty w taki sposób, aby wydobyć z nich piękno i ukazać ich praktyczne zastosowanie.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu