zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Cava

Warszawa

Nowy Świat 30
Warszawa, województwo mazowieckie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Cava

Czym jest kawa? Przyzwyczajeniem? Tym, bez czego nie potrafimy przetrwać poranka? Chwilką relaksu? Pretekstem do spotkania z kimś? A może czymś więcej? Nazywano ją przecież „złotem prostego człowieka, które obdarza wszystkich poczuciem luksusu i szlachetności”. Na przestrzeni wieków traktowano ją, jako pożywienie, lek, surowiec do produkcji wina albo zimnego napoju, a nawet „zakazany owoc”. Dziś też kawa ma różne oblicza - może być „czarna jak piekło, mocna jak śmierć i słodka jak miłość”, albo gorzka, mrożona, z mlekiem, śmietanką, cytryną, syropem, lodami, alkoholem, cynamonem... Dla każdego czymś innym. Dla nas jest pasją, źródłem inspiracji, egzotyczną przygodą... a przede wszystkim przyjemnością smaku, aromatu, i odkrywania nowych wrażeń. Przyjemnością, którą chcemy dzielić się ́z Państwem w naszych kawiarniach.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu