zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Almatur

Szczecin

Małkowskiego 24/2
Szczecin, województwo zachodniopomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Imprezy turystyczne i lotnicze opłaty serwisowe


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna i internetowa

odwiedź sklep online
zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Rabat 5% (nie więcej niż 150 zł) zniżki na imprezy turystyczne, 30% rabatu na lotnicze opłaty serwisowe. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami

Almatur

Biuro Podróży i Turystyki Almatur to najstarsze biuro podróży w Polsce od swojego początku propagujemy aktywny sposób wypoczynku. Najmłodszym klientom proponujemy największy wybór obozów i kolonii od rekreacyjnych, przez sportowe, artystyczne, hobbystyczne po naukowe i językowe. Starszym, ale młodym duchem proponujemy wycieczki i zwiedzanie bliższych i dalszych zakątków Europy. Niebanalne, bogate programy, nastawione na aktywne podróżowanie tak by jak najlepiej poznać odwiedzany region, jego zabytki i kulturę. Dla miłośników dalekich podróży mamy wyprawy w miejsca nie zawsze dostępne, gdzie czekają na Państwa cuda przyrody i architektury, pozostałości starych cywilizacji, mieszanka kultur, kalejdoskop smaków, zapachów, doznań, dzikie zakątki i tętniące życiem metropolie. Podróż z nami to szansa przeżycia niezapomnianych wrażeń w doborowym towarzystwie i wybranym, według własnych upodobań, miejscu.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu