zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Speak Up

Gliwice

Rynek 4/5
Gliwice, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

Speak Up
Speak Up

Szkoła języka angielskiego Speak Up należy do firmy Learning System Poland S.A., wchodzącej w skład Grupy Empik Media & Fashion. Speak Up to sieć nowoczesnych szkół języka angielskiego licząca 32 placówki w całej Polsce oraz 41 na świecie.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w szkole językowej Speak Up?

Speak Up korzysta z niestandardowych i nowoczesnych rozwiązań dydaktycznych. Dla każdego studenta przygotowujemy dedykowaną strategię nauczania języka angielskiego, gdyż wierzymy, że indywidualne podejście w nauczaniu jest gwarancją sukcesu językowego.

Potrzebujesz silnych argumentów, które przekonają Cię do wyboru naszej szkoły? Oto one!

Elastyczność i indywidualne podejście – dopasowujemy program nauczania do indywidualnych potrzeb i celów naszych słuchaczy.

Profesjonalizm i doświadczenie – posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską, która z zaangażowaniem podejmuje nawet największe wyzwania dydaktyczne, pomaga słuchaczom rozwiązywać problemy i umiejętnie wyznacza cele na podstawie systematycznej kontroli wyników.

Nowoczesność i nowatorskość – w nauczaniu języka angielskiego stosujemy unikalne rozwiązania dydaktyczne i nowoczesne technologie.

Prestiż i zaufanie studentów - szkoła angielskiego Speak Up została doceniona w prestiżowym rankingu Book of Lists 2012 i 2013, zajmując pierwsze miejsce w kategorii liczby studentów i oferty handlowej.

Europejski poziom nauczania języka angielskiego– nasz program nauczania jest spójny z opisem poziomów biegłości językowej opracowanych przez Radę Europy (CEFR).

Nie ma dla nas ograniczeń – dzięki systemowi lekcji multimedialnych nasi kursanci mogą realizować lekcje angielskiego 24 godziny na dobę, w dowolnej lokalizacji.

Z nami zdobędziesz cenne certyfikaty międzynarodowe – oferujemy kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, m.in. Cambridge English: First (FCE) oraz Cambridge English: Advanced (CAE), które wykorzystywane są w celach rekrutacyjnych przez wiele instytucji w Polsce i na świecie.

Gwarantujemy na piśmie, że z nami nauczysz się języka angielskiego.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu