zamów kartę CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Speak Up - Klub Rabatowy Banku Crédit Agricole
Speak Up
Kultura i Edukacja
Crédit Agricole
al. Solidarności 117
Warszawa
,
mazowieckie
,
00-140

Szkoła języków obcych.

Aby skorzystać z rabatów należy zapłacić kartą Credit Agricole zobacz, jak działa Klub Rabatowy

Szkoła języka angielskiego Speak Up należy do firmy Learning System Poland S.A., wchodzącej w skład Grupy Empik Media & Fashion. Speak Up to sieć nowoczesnych szkół języka angielskiego licząca 32 placówki w całej Polsce oraz 41 na świecie.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w szkole językowej Speak Up?

Speak Up korzysta z niestandardowych i nowoczesnych rozwiązań dydaktycznych. Dla każdego studenta przygotowujemy dedykowaną strategię nauczania języka angielskiego, gdyż wierzymy, że indywidualne podejście w nauczaniu jest gwarancją sukcesu językowego.

Potrzebujesz silnych argumentów, które przekonają Cię do wyboru naszej szkoły? Oto one!

Elastyczność i indywidualne podejście – dopasowujemy program nauczania do indywidualnych potrzeb i celów naszych słuchaczy.

Profesjonalizm i doświadczenie – posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską, która z zaangażowaniem podejmuje nawet największe wyzwania dydaktyczne, pomaga słuchaczom rozwiązywać problemy i umiejętnie wyznacza cele na podstawie systematycznej kontroli wyników.

Nowoczesność i nowatorskość – w nauczaniu języka angielskiego stosujemy unikalne rozwiązania dydaktyczne i nowoczesne technologie.

Prestiż i zaufanie studentów - szkoła angielskiego Speak Up została doceniona w prestiżowym rankingu Book of Lists 2012 i 2013, zajmując pierwsze miejsce w kategorii liczby studentów i oferty handlowej.

Europejski poziom nauczania języka angielskiego– nasz program nauczania jest spójny z opisem poziomów biegłości językowej opracowanych przez Radę Europy (CEFR).

Nie ma dla nas ograniczeń – dzięki systemowi lekcji multimedialnych nasi kursanci mogą realizować lekcje angielskiego 24 godziny na dobę, w dowolnej lokalizacji.

Z nami zdobędziesz cenne certyfikaty międzynarodowe – oferujemy kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, m.in.

Cambridge English: First (FCE) oraz Cambridge English: Advanced (CAE), które wykorzystywane są w celach rekrutacyjnych przez wiele instytucji w Polsce i na świecie.

Gwarantujemy na piśmie, że z nami nauczysz się języka angielskiego.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Podobne rabaty

Jak skorzystać z rabatu?

W sklepie stacjonarnym
  1. Przed dokonaniem płatności kartą Credit Agricole, pamiętaj by przypomnieć Sprzedawcy, aby naliczył Ci rabat.
  2. Okaż Sprzedawcy wydrukowany wcześniej kupon rabatowy lub wykorzystaj kupon elektroniczny na smartfonie czy tablecie.
W sklepie internetowym
  1. W sklepie Partnera podaj kod rabatowy podany przy opisie Partnera lub postępuj zgodnie ze wskazanymi instrukcjami.

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail i hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google+ powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.