zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Restauracja ABSURD 288

Warszawa

Puławska 288
Warszawa, województwo mazowieckie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA

Restauracja ABSURD 288

Restauracja ABSURD 228 ma przyjemność zaprosić do współpracy przy organizacji: Spotkań biznesowych, Śniadań prasowych, Szkoleń, Bankietów, Cateringu, Konferencji, Pokazów multimedialnych, Lunchy i kolacji firmowych, Przyjęć okolicznościowych. Gustowne wnętrze restauracji łączące klasykę z nowoczesnością i profesjonalne zaplecze techniczne pozwala na organizację spotkań o różnym charakterze: począwszy od kameralnych kolacji, na bankietach i galach wymagających multimedialnej oprawy kończąc. Do Państwa dyspozycji pozost

Do Państwa dyspozycji pozostaje: przestrzeń restauracji pozwalająca na przyjęcie maksymalnie 120 gości (bankiet), 9 metrowy podświetlany bar (możliwość doboru barwy dodatkowego oświetlenie w całej restauracji: elementy podłogi, bar, światła punktowe) 2 podwieszane ekrany i 2 projektory multimedialne, scena z profesjonalnym koncertowym nagłośnieniem i rozbudowanym oświetleniem scenicznym (na Państwa życzenie zajmiemy się również programem artystycznym oraz dodatkowym zapleczem technicznym).

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu