zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

ALT-COMPUTER

Gdynia

Mściwoja 10
Gdynia, województwo pomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, AKCESORIA KOMPUTEROWE, USŁUGI SERWISOWE


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

5% rabatu od wartości zakupionych materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych i od 5% do 20% rabatu od wartości usług serwisowych przy płatnościach dokonanych kartami Banku. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA

ALT-COMPUTER

ALT-COMPUTER najstarszy sklep komputerowy w Gdyni. Zakres naszych usług to sprzedaż: komputerów, notebooków, monitorów, drukarek oraz innych peryferiów i akcesoriów komputerowych, serwis komputerów, notebooków, konfiguracje routerów i sieci z dojazdem do klienta (uzgadniane indywidualnie), sprzedaż oprogramowania. Świadczymy również usługi serwisowe klientom indywidualnym i firmom, komputerów nie tylko zakupionych u Nas . Wykształcona i doświadczona kadra gwarantuje duże spektrum różnego rodzaju usług, począwszy od doradztwa i konsultacji, poprzez dostawy sprzętu i oprogramowania, na administrowaniu dużymi systemami informatycznymi kończąc.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu