zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Patrizia Aryton

Koszalin

CH Merkury
Zwycięstwa 78
Koszalin, województwo zachodniopomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Partner Programu Mastercard Buy&Smile.

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Mastercard Credit Agricole Bank Polska SA oraz uczestnictwie karty w programie MasterCard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Patrizia Aryton

Patrizia Aryton, polska firma należąca do Danuty i Ryszarda Cierockich. Od prawie 20 lat tworzy kolekcje dla nowoczesnych kobiet ceniących sobie luksus, komfort oraz elegancję. Patrizia Aryton zapewnia kolekcje na każdą okazję, przy czym najważniejsze na etapie tworzenia są: wyselekcjonowane luksusowe tkaniny, nowoczesne technologie oraz wzornictwo poparte tendencjami w modzie. Inspiracje do tworzenia kolekcji Patrizii Aryton pochodzą z całego świata. Projektanci oraz styliści Patrizii Aryton odwiedzają najważniejsze imprezy targowe w Mediolanie, Londynie oraz Paryżu. Obserwują zmieniające się otoczenie oraz styl życia Kobiet na świecie wdrażając co sezon nowe rozwiązania.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu