zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

SKYFIT

Częstochowa

PASAŻ
Najświętszej Marii Panny 12C
Częstochowa, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: CZŁONKOSTWO OPEN NA 1 LUB 12 MIESIĘCY


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

5% RABATU NA CZŁONKOSTWO OPEN NA 1 LUB 12 MIESIĘCY. Przed dokonaniem płatności powiadom o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska S.A.

SKYFIT
SKYFIT

PASJA, FASCYNACJA, AMBICJA, RADOŚĆ, SPOSÓB ŻYCIA SKYFIT FITNESS&GYM jest miejscem, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją. Tutaj nie tylko aktywnie spędzisz czas, ale i oderwiesz się od codzienności. Atmosferę w naszym Klubie tworzą ludzie- zarówno Ci, którzy u nas pracują jak i Ci, którzy do niego przychodzą. Chcemy podzielić się z Wami doświadczeniem i wiedzą w jaki sposób dbać o siebie, a przy tym dobrze się bawić w gronie przyjaciół. SKYFIT to KLUB p powierzchni 900m2 w Centrum Częstochowy. SIŁOWNIA- sprzęt TechnoGym, CARDIO- sprzęt TechnoGym, GWARANCJA SUKCESU! - TRENINGI PERSONALNE, INDOOR CYCLING- trening na rowerach firmy Tomahawk, INDOOR WALKING- trening na bieżniach. Zajęcia grupowe na dwóch profesjonalnie wyposażonych salach o pow. 130m2 i 150 m2. FITNESS: ABT, BS, TBC, BOSU, POWER PUMP, BODY TUBES, FIT BALL, STEP, PILATES, JOGA. DANCE STUDIO: HiDance, ZUMBA, LADIES LATINO, LADIES STYLE. KIDS- Zajęcia grupowe dla dzieci: Trening Sztuk Walk, Filipińskie Sztuki Walk, Street Dance. Klub wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i treningowy, klimatyzowane pomieszczenia, niebanalne oświetlenie, muzyka, światowe trendy, niepowtarzalna atmosfera, pozytywna energia i ludzie.

 

Lokalizacja:

ul. Kopernika 51/53 lok.17

42-217 Częstochowa

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu