zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

BUBULAND

Zielona Góra

FOCUS
Gen.józefa Sowińskiego 38B
Zielona Góra, województwo lubuskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Karnety


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

5% rabatu na karnety. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

BUBULAND
BUBULAND

Bubuland to największa sala zabaw w Zielonej Górze . W obiekcie znajdują się dwie konstrukcje zabawowe. Jedna z nich (mniejsza - dwupoziomowa) przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 m-cy do 4 lat , natomiast druga (większa- pięciokondygnacyjna) dla starszych dzieci do 14 roku życia. Na obu konstrukcjach znajduje się mnóstwo atrakcji m. in. baseny kulkowe, liczne zjeżdżalnie, tunele, huśtawki, trampolina, fontanna kulkowa, pistolety na kulki itp. Organizujemy przyjęcia urodzinowe w osobnej salce z udziałem animatorki i malowaniem twarzy uczestnikom imprezy. Sala zabaw jest w stanie pomieścić jednocześnie ok. 150 dzieci. W ofercie możliwość pozostawienia dziecka pod opieka wykwalifikowanego personelu. W Bubulandzie znajduje się również kącik dla rodziców, gdzie można się zrelaksować przy filiżance kawy lub herbaty.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu