zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Telepizza

Toruń

Rynek Nowomiejski 2
Toruń, województwo kujawsko-pomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: wszystkich rodzajów pizzy


oferta stała Klubu korzyści


oferta: stacjonarna i internetowa

odwiedź sklep online
zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

10% rabatu na wszystkie pizze.

Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Promocja nie obowiązuje w lokalach w miastach: Tuchola, Wyszków, Nakło, Szczecin, Nowy Dwór Mazowiecki, Zielona Góra, Żyrardów, Zduńska Wola, Płock, Białystok, Kraków, oraz Warszawa URSUS (ul. Rakietników 52).

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

Telepizza
Telepizza

Telepizza to marka, która przez lata wypracowała najlepszą recepturę na pizzę. Wywodząca się z Hiszpanii sieć pizzerii szybko odniosła globalny sukces stając się liderem wśród dostawców pizzy. Obecnie Telepizza zarządza ponad 1300 restauracjami na całym świecie. Poza Hiszpanią i Polską, znajduje się w 20 krajach, takich jak Portugalia, Anglia, Iran, Czechy, Angola czy Kolumbia.

Prawdziwym sekretem sukcesu Telepizzy jest świeże, ręcznie wyrabiane ciasto bez dodatku substancji konserwujących, którego receptura jest pilnie strzeżona od wielu lat. Sezonowe, lokalne warzywa oraz starannie wybierane składniki od sprawdzonych dostawców to gwarancja najlepszego smaku. Do tego sycące mięsiwa, doskonałe sery i świeże zioła - to kompozycje dla wszystkich, którzy poszukują inspiracji na rodzinne spotkania, urodziny znajomych lub po prostu wieczór z ulubionym serialem.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu