zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Minimax

Bydgoszcz

Rejewskiego 3
Bydgoszcz, województwo kujawsko-pomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

do 7 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna i internetowa

odwiedź sklep online
zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

7% rabatu w sklepach stacjonarnych Minimax, 5% w sklepie internetowym  www.sklepzegarki.pl. Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA oraz uczestnictwie karty w programie MasterCard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Minimax

Minimax E.M.J.S. Langowscy jest siecią 3 sklepów usytuowanych w Galeriach Handlowych na terenie całej Polski. Nasza firma powstała w 1988 roku i już ponad 20 lat cieszy się zaufaniem szerokiej gamy odbiorców. W skład asortymentu wchodzą jedynie towary bezpośrednio pochodzące od producenta. Wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami umożliwia nieustanne wzbogacanie naszej oferty o wysokiej jakości unikatowe produkty. *Sklepy stacjonarne Minimax - 7% rabatu, sklep internetowy swiatzegarkow.pl - 5% rabatu na cały asortyment.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu