zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Grupa Hoteli WAM

Szczecin

Potulicka 1A
Szczecin, województwo zachodniopomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

20 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Partner Programu Mastercard Buy&Smile. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA oraz uczestnictwie karty w programie MasterCard Buy&Smile. Rabat na usługi noclegowe świadczone w poszczególnych hotelach należących do Partnera od standardowych cen brutto dostępnych w danym hotelu w dniu dokonywania rezerwacji w wysokości 20%. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Grupa Hoteli WAM

Grupa Hoteli WAM zaprasza do swoich hoteli położonych w 16 najpiękniejszych miastach Polski. Oferujemy wypoczynek, organizację konferencji i spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Hotele WAM to sieć, oferująca noclegi w przestronnych pokojach, wyposażonych w bezprzewodowy internet, telewizję. Na szczególne zainteresowanie zasługuje średniowieczny Zamek Czocha, w tym malowniczym miejscu czeka na Państwa mnóstwo atrakcji tj. degustacja miodów pitnych, zjazd na linie z wieży zamkowej oraz nocne zwiedzanie zamkowych lochów.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu