zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Gaba Fashion

Gdańsk

Grunwaldzka 40
Gdańsk, województwo pomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Gold

Szczegóły oferty:

Partner Programu MasterCard® Buy&Smile. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA oraz uczestnictwie karty w programie MasterCard Buy&Smile. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Gaba Fashion

Firma Gaba Dla Puszystych istnieje od 1990 roku. Nawiązała szereg kontaktów z zachodnimi firmami, oferującymi europejski standard jakości materiału zgodny z najnowszymi trendami mody. Przez cały czas firma podnosi komfort i warunki sprzedaży. W naszej pracy najważniejsze jest dobro Klientek oraz zaspokojenie ich gustów. Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Stale podpisujemy kolejne kontrakty z nowymi firmami. Wszystko po to, by zaspokoić wymagania miłych Klientek. Prezentowana odzież jest w rozmiarach od 42 do 58.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu