zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

FIRMA JUBILERSKA SZYSZKA

Sieradz

Jana Pawła Ii 12
Sieradz, województwo łódzkie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

rabat nie lączy sie z innymi promocjami. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA

Firma rozpoczęła swoją działalność handlową w 1973 . Początkowo jej asortyment był bardzo szeroki, od artykułów codziennego użytku po upominki. Sukcesywnie do sprzedaży wprowadzano wyroby ze srebra i złota. Na początku lat 90-tych nastąpiło przekształcenie firmy w firmę jubilerską. Obecnie posiadamy filie swoich sklepów w Sieradzu, Zduńskiej Woli i Łasku. W każdym z punktów czeka na Państwa miły i kompetentny personel tworzący przyjazną i pełną otwartości atmosferę sprzyjającą udanym zakupom. Uważamy, że naszą misją jest wyprzedzać i przekraczać oczekiwania naszych Klientów. Staramy się, aby nasz asortyment był oryginalny i zróżnicowany, wykonany z najlepszej jakości złota i srebra. W naszej ofercie znajduje się kilkaset wzorów obrączek, wiele pięknych kompletów brylantowych, setki złotych pierścionków, wisiorków i kolczyków. Oprócz biżuterii proponujemy państwu znane marki zegarków, takie jak Adriatica, Roamer czy Bisset. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę upominków okolicznościowych, doskonale nadających się jako prezent, na takie okazje jak ślub, chrzest czy komunia. Nie jesteśmy wielką firmą, lecz solidną, dlatego Klient jest dla nas najważniejszy!!! Zapraszamy do odwiedzin naszych sklepów, a na pewno będą Państwo mile zaskoczeni pięknem naszej biżuterii.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu