zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

ArsB

Lublin

Rusałka 10
Lublin, województwo lubelskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

10 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: MC Business EFL, MC Corporate, Master Card SILVER, MC Gold, VISA Business, VISA Business Electron, VISA Electron, VISA Gold, VISA Silver, MC RTV EURO AGD

Szczegóły oferty:

Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA
Rabat nie łączy się z innymi promocjami

ArsB
ArsB

ArsB to sklep specjalizujący się w dostarczaniu EKOLOGICZNYCH materiałów budowlanych i wykończeniowych. W trosce o Twoje zdrowie i jakość życia mówimy STOP szkodliwym substancjom i toksycznym produktom. Remontując z nami możesz liczyć na fachowa poradę doświadczonego inżyniera budownictwa i dekoratora wnętrz. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania: od projektu po realizacje. Przy zakupach inwestycyjnych towar na terenie Lublina dowozimy gratis. 10% - chemia budowlana - narzędzia tynkarsko-malarskie - okładziny ścienne: panele 3D, kamień - sztukateria - farby i lazury - wykładziny podłogowe - deski tarasowe - sufity rastrowe - usługi remontowo-budowlane i projektowe Oferta nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez partnera.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu