zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

Zajazd EUROPA

Karbowo

Żmijewska 88
Karbowo, województwo kujawsko-pomorskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

Rabat na usługi noclegowe. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

Zajazd Europa położony jest w malowniczej krainie 100 jezior, w mieście z ponad 700-letnią historią - Brodnicy, nad doliną rzeki Drwęca, która nazywana jest zachodnia bramą Mazur. Jesteśmy największym zajazdem w okolicy. Dysponujemy salą balową na ok. 200 osób i salą restauracyjną na 110 osób oraz 80 miejscami noclegowymi w komfortowo urządzonych pokojach. Nasza restauracja, w której zjedzą Państwo niedrogi i wyśmienity obiad, oferuje tradycyjną, polską kuchnię. Organizujemy imprezy okolicznościowe typu: wesela, studniówki, uroczystości komunijne, a także kameralne przyjęcia. Oferujemy swoje usługi przez całą dobę, gwarantując miłą i profesjonalną obsługę.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu