zamów kartę
karta CA
Chcesz korzystać
z rabatów w blisko
10 000 miejsc?

Nie ma problemu. Wypełnij wniosek
o kartę Credit Agricole - to zajmie tylko
60 sekund!

Zamów swoją kartę

LI-LU

Gliwice

Zwycięstwa 53A
Gliwice, województwo śląskie
Dojazd do sklepu z:

OFERTY DOSTĘPNE W SKLEPIE

5 %

dotyczy: Pełny asortyment


oferta stała Klubu Rabatowego


oferta: stacjonarna


zobacz sklepy na mapie


honorowane karty: Wszystkie karty Credit Agricole

Szczegóły oferty:

5% rabatu na wózki, foteliki, chusty i nosidła, meble, materace, pościel i koce, 8% rabatu na pozostały asortyment. Przed dokonaniem płatności powiadom Sprzedawcę o zamiarze zapłaty kartą Credit Agricole Bank Polska SA.

LI-LU
LI-LU

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów najlepszej jakości znanych i uznanych firm polskich i zagranicznych. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci.Nasi pracownicy to profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży artykułów dla dzieci. Uczestniczymy w targach i szkoleniach, aby na bieżąco śledzić nowości i zmiany w branży oraz wzbogacać wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów. Nasza wiedza jest do Państwa dyspozycji, tak by wybrać naprawdę bezpieczny, odpowiedni dla rodzica i dziecka produkt, który na długi czas spełni Państwa oczekiwania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zawsze służymy fachową pomocą.

Znajdź sklep najbliżej Ciebie

Najbliższe sklepy w promieniu: 10 km

Brak sklepów w wybranej lokalizacji

Wybierz trasę dojazdu

Przypomnienie hasła

Opcja nadania nowego hasła dostępna jest tylko dla użytkowników logujących się do serwisu poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Osoby logujące się przez serwisy społecznościowe Facebook oraz Google powinny skorzystać z tych serwisów aby odzyskać dostęp do usługi.

Adres e-mail lub numer telefonu